Karta techniczna Lava Aura Curve

Opis

Znalezienie najlepszej ceny dla Lava Aura Curve nie jest łatwym zadaniem. Tutaj dowiesz się gdzie kupić Lava Aura Curve za najlepszą cenę. Przeszukujemy bez przerwy ceny w ponad 100 sklepach, tak abyś mógł znaleźć zaufany sklep z najlepszą ceną.

Marka

Marka Lava
Top sprzedaż
Telefony zLava

Ceny Lava Aura Curve

Wersje i ceny
Lava Aura Curve • India · 6GB · 128GB

Premiera

PremieraPaździernik 2026, 13 dni temu

Wygląd i ekran Lava Aura Curve

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
  • Gdzie kupić Lava Aura Curve
  • Najlepsza cena Lava Aura Curve
  • Oferty na Lava Aura Curve
  • Sklepy,które sprzedają Lava Aura Curve

Struktura

Wielkość
73.5 mm•162.2 mm•8.5 mm
Wydrukować Makietę Telefonu
Waga 184 g
Powierzchnia użytkowa 89 %
Materiały Poliwęglan , Szkło , Skóra
Certyfikaty wytrzymałości (kurz,woda) IP64 , MIL-STD-810H
Kolory
Niebieski
Srebro

Ekran

Ukośny
6.67"
Typ LCD
Proporcje obrazu 20:9
Rozdzielczość 1080 x 2400 px • FHD+
Gęstość 394 ppi • Wysoka gęstość
Szczyt jasności 1100 nits
Maksymalna jasność (HBM) 800 nits
Inne
  • Otwór w ekranie
  • Certyfikat SGS
  • 1920 Hz PWM
  • Częstotliwość odświeżania 144 Hz
  • Reakcja na dotyk 240 Hz
  • Zawsze włączony wyświetlacz
  • TÜV Rheinland Eye Comfort Certification
  • DCI-P3
  • Ekran 10-bitowy
  • Odporny na zarysowania
  • 3D curved glass screen
  • AGC glass
  • Pojemnościowy
  • Wielodotykowy
  • Bezszkieletowy
Najlepsze telefony komórkowe z dużym ekranem
Inne
Extra
Mini tylny ekran

Moc i Hardware Lava Aura Curve

Procesor

Model MediaTek Dimensity 7100
CPU 4x2.4 GHz ARM Cortex•A78+4x 2.0 GHz ARM Cortex•A55
Typ Octa-Core
Nanometr 6 nm
Częstotliwość precesora 2.4 GHz
64 Bits Tak
Inne telefony z procesorem Dimensity 7100

Grafika

GPU Mali-G610 MC2

RAM

RAM 6 GB
Typ RAM LPDDR5
Inne telefony z pamięcią RAM 6GB

Antutu

Ocena
875.000 • Antutu v11
Wydajność lepsza niż 79% urządzeń

Pojemność

Pojemność 128 GB
Typ Pamięć UFS 2.2
Można zwiększyć? (SD) Nie
Inne telefony z pojemnością 128GB

Bezpieczeństwo

Odcisk palca Tak, na ekran

Czujniki

Odcisk palca Tak
Zbliżenie Tak
Światła Tak
Przyśpieszeniomierz Tak
Kompas Tak
Żyroskop Tak
Grawitacja Tak
Audio
Audio
  • Mikrofon z redukcją szumów
  • Głośniki stereo
  • 2 mikrofony
Inne
LED powiadomień --
System chłodzenia Nie
Przyciski do gier Nie

Aparat Lava Aura Curve

Tylna kamera

Standardowy
1
Rozdzielczość 10 Mpx
Otwieranie ƒ/ 1.8
Kąt widzenia 79°
Czujnik Sony IMX754
Typ CMOS BSI
Rozmiar czujnika 1/3.52"
Rozmiar piksela 1.12 µm
Flash Dual LED
Stabilizacja optyczna Nie
Wideo Slow Motion Tak, 60 fps
Charakterystyki
  • Czujnik migotania
  • Zoom cyfrowy
  • Podwójny aparat
  • Stabilizator obrazu cyfrowego
  • Autofokus
  • Ostrość dotykowa
  • Phase detection autofocus (PDAF)
  • Geotagowanie
  • HDR
  • Rozpoznawanie twarzy
  • Ustawienia balansu bieli
  • Ustawienia ISO
  • Kompensacja ekspozycji
  • Tryb sceny
  • Samowyzwalacz
  • Przednia lampa błyskowa
Inne telefony z soczewką IMX754Inne telefony z Dual LED

Selfie

Rozdzielczość 13 Mpx
Otwieranie ƒ/ 2.0
Czujnik --
Typ CMOS
Rozmiar piksela --
Zobacz więcej szczegółów
Frequency Checker

Kompatybilność sieci

Brak oficjalnych pasm sieciowych
Przejdź do narzędzia

Łączność Lava Aura Curve

Pasma

5G n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28b (700), n28a (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (1700), n77 (3700), n78 (3500)
4G LTE B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B8 (900), B28b (700), B28a (700), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500)
3G B1 (2100), B2 (1900), B5 (850), B8 (900)
2G B2 (1900), B3 (1800), B5 (850), B8 (900)
Brak oficjalnych pasm sieciowych

Karta SIM

TypDual SIM Dual Standby (Nano SIM + Nano SIM)

Karty SIM (MiniSIM) można obciąć na MicroSIM, MicroSIM można obciąć na NanoSIM, nawet też można obciąć kartę SIM do NanoSIM (ale tego nie polecamy). Ściągnij Plantilla de Corte SIM i zapomnij o zamawianiu nowej karty SIM u twojego operatora...

Wifi

Standardy 802.11a , 802.11b , 802.11g , 802.11n , 802.11n 5GHz , 802.11ac, WiFi 6 (802.11ax)
Inne
  • Punkt dostępu WI-Fi
  • Wi-Fi Direct
  • Wi-Fi Display

Bluetooth

Wersja Bluetooth 5.4 LENiskie zużycie energii
Profil
  • A2DP (Zaawansowana dystrybucja audio)
  • EDR (Enhanced Data Rate)
  • HID (Human Interface Profile)
  • LE (Low Energy)
  • LDAC
  • SBC
  • AAC

Surfowanie

Obsługa GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

USB

Ładowanie Tak
Pamięć masowa Tak
USB Tipo C Tak
USB Host 2.0 Tak

SAR

-- --
Inne
NFC
Tak
Wtyczka dźwiękowa
Nie
Radio FM
Nie
Synchronizacja komputera
Tak
Synchronizacja OTA
Tak
Podczerwień
Tak
Udostępnianie internetu
Tak
VoLTE
Tak
Brak oficjalnych pasm sieciowych
Tak

Bateria Lava Aura Curve

Pamięć wewnętrzna
6000 mAh
Typ Si-Carbon Li-Ion
Szybkie ładowanie Tak , 45.0W
Inne
  • Ładowanie bypass
  • Odwrotne ładowanie
  • Niewymienna

Software Lava Aura Curve

Software

System operacyjny Android 16
Android 16
Usługi Google Usługi Google
Widevine L1 Tak
Inne telefony z systemem operacyjnym Android 16

Opinie użytkowników o Lava Aura Curve

Ocena użytkowników

Niewystarczająca ilość opinii
Nie ma opini
    Chcesz zostawić swoją opinię?

    Potrwa minutę, pomożesz innym ludziom zdecydować.

    Porównaj

    Dodać do porównania

    Nie gwarantuje się informacji podanej na tej stronie internetowej. Kimovil nie jest odpowiedzialny za niedoskonałości, pominięcia lub jakikolwiek inny istniejacy błąd w opublikowanej informacji. Odrzuca się jakąkolwiek reklamację odnoszącą się do tej informacji. Zabrania się odtwarzania całościowego lub częściowego tej strony, używając jakichkolwiek środków lub formy bez wcześniejszej, pisemnej zgody. Marki handlowe, marki i logotypy fabrykantów urządzeń, software, itd. są własnością każdego z nich.

    Zgłoś błąd
    Ostatnia aktualizacja
    3 listopada 2026
    Stan
    • Pogłoski
    • Przedsprzedaż
    • Nowy
    • Na sprzedaż
    Najnowsze zmiany
    • Aparat Dziś
    • Wersja Dziś
    • AnTuTu, Aparat, Aparat, Pojemność (mAh), Aparat, Model soczewki, Model soczewki, Rodzaj czujnika, Aparat, Aparat, Zdjęcia, Zdjęcia, Charakterystyki Dziś
    • Inne nazwy, Anchura Szerokość, Wysokość, Grubość, Waga, Cale, Rozdzielczość, Gęstość, Odcisk palca Dziś
    • Nazwa Dziś
    ?
    Ki
    Jakość-Cena
    Niedostępne
    Czym jest wskaźnik Ki?
    Ki to automatyczny wskaźnik obliczany na podstawie specyfikacji i cen urządzeń, z wykorzystaniem ponad 200 zmiennych, służący do uszeregowania smartfonów, tabletów i innych urządzeń od najlepszego do najgorszego.
    W jaki sposób obliczamy Ki?

    W tym przypadku na punktację składają się wyniki oceny 5 aspektów ogólnych:

    • Wzornictwa i ekranu
    • Podzespołów i wydajności
    • Kamery
    • Łączności
    • Baterii

    Po dokonaniu oceny tych 5 aspektów wprowadzamy zmienną ceny. Jeśli więc dwa urządzenia uzyskają taką sam wynik, decydujący dla wskaźnika Ki będzie stosunek jakości do ceny.

    Nawet urządzenie obiektywnie gorsze niż inne może mieć wyższy wskaźnik Ki, jeśli jego cena jest niższa.

    Czy wskaźnik Ki się zmienia?

    Wskaźnik Ki zmienia się z czasem. W miarę jak na rynek wchodzą nowe urządzenia z lepszymi specyfikacjami, wskaźnik Ki starszych urządzeń obniża się, przy czym zawsze jest kompensowany spadkiem ceny.