Karta techniczna POCO F9 Pro

Opis

Najlepsze
Do ulepszenia
  • Bateria
  • Wydajny procesor
  • NFC
  • Wygląd
  • Przegrzewanie
  • Pamięć zewnętrzna

Znalezienie najlepszej ceny dla POCO F9 Pro nie jest łatwym zadaniem. Tutaj dowiesz się gdzie kupić POCO F9 Pro za najlepszą cenę. Przeszukujemy bez przerwy ceny w ponad 100 sklepach, tak abyś mógł znaleźć zaufany sklep z najlepszą ceną.

Marka

Marka POCO
Inne nazwy 2607APCA5G
Top sprzedaż
Telefony zPOCO

Ceny POCO F9 Pro

Wersje i ceny
POCO F9 Pro • Global · 12GB · 256GB 2598 zł
POCO F9 Pro • Global · 12GB · 512GB 2528 zł

Premiera

PremieraWrzesień 2026, miesiąc temu

Powiązane

Poprzednik
Podobna nazwa

Wygląd i ekran POCO F9 Pro

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
  • Gdzie kupić POCO F9 Pro
  • Najlepsza cena POCO F9 Pro
  • Oferty na POCO F9 Pro
  • Sklepy,które sprzedają POCO F9 Pro
  • Kupić POCO F9 Pro tanio
  • Gdzie kupić POCO F9 Pro
  • Najlepsza cena POCO F9 Pro
  • Oferty na POCO F9 Pro
  • Sklepy,które sprzedają POCO F9 Pro
  • Kupić POCO F9 Pro tanio
  • Gdzie kupić POCO F9 Pro
  • Najlepsza cena POCO F9 Pro
  • Oferty na POCO F9 Pro

Struktura

Wielkość
75.2 mm•157.5 mm•8.6 mm
Wydrukować Makietę Telefonu
Waga 206 g
Powierzchnia użytkowa 91 %
Materiały Poliwęglan
Certyfikaty wytrzymałości (kurz,woda) IP68, IP69
Kolory
Czarny
Biały
Zielony
Naprawialność Klasa A B C D E
Odporność na upadki Klasa A B C D E • 90 upadków bez uszkodzeń
Zobacz kartę europejską

Ekran

Ukośny
6.59"
Typ AMOLED
Proporcje obrazu 19.5:9
Rozdzielczość 1156 x 2510 px • FHD+
Gęstość 419 ppi • Bardzo Wysoka Gęstość
Inne
  • Otwór w ekranie
  • Częstotliwość odświeżania 185 Hz
  • Reakcja na dotyk 480 Hz
  • Szczytowa jasność - 4500 cd/m²
  • Jasność - 2200 cd/m²
  • Zawsze włączony wyświetlacz
  • HDR10+
  • DCI-P3
  • DC dimming
  • Ekran 12-bitowy (10-bit +2-bit FRC)
  • Dolby Vision
  • Odporny na zarysowania
  • Dragontrail Pro glass
  • Xiaomi Longjing Glass
  • Pojemnościowy
  • Wielodotykowy
  • LTPS (Low Temperature PolySilicon silicon)
  • Bezszkieletowy
Najlepsze telefony komórkowe z dużym ekranemNajlepsze telefony komórkowe z ekranem AMOLED

Moc i Hardware POCO F9 Pro

Procesor

Model Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 V
CPU 2x4.6 GHz ARM + 6x3.62 GHz ARM
Typ Quad-Core
Nanometr 3 nm
Częstotliwość precesora 4.6 GHz
64 Bits Tak
Inne telefony z procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen

Grafika

GPU Adreno 840

RAM

RAM 12 GB
Typ RAM LPDDR5X Ultra Pro Quad Channel
Inne telefony z pamięcią RAM 12GB

Antutu

Ocena
3.650.400 • Antutu v11
Wydajność lepsza niż 98% urządzeń

Pojemność

Pojemność 256 GB
Typ Pamięć UFS 4.1
Można zwiększyć? (SD) Nie
Inne telefony z pojemnością 256GB

Bezpieczeństwo

Odcisk palca Tak, na ekran

Czujniki

Odcisk palca Tak
Światła Tak
Przyśpieszeniomierz Tak
Kompas Tak
RGB Tak
Ultradźwiękowe zbliżenie Tak
Audio
Audio
  • Dolby Atmos
  • Hi-Res Audio
  • Głośniki stereo
Inne
LED powiadomień --
System chłodzenia Tak
Przyciski do gier Nie

Aparat POCO F9 Pro

Potrójny tylny aparat

Standardowy
1
Rozdzielczość 200 Mpx
Otwieranie ƒ/ 1.69
Czujnik Samsung ISOCELL HP5
Typ ISOCELL
Rozmiar czujnika 1/1.56"
Rozmiar piksela 0.80 µm
Pixel Binning 1-4 (2x2)
Obiektyw szerokokątny + makro
2
Rozdzielczość
8 Mpx
Otwieranie
ƒ/ 2.2
Kąt widzenia
102°
Czujnik
--
Typ
ISOCELL
Rozmiar piksela
--
Teleobiektyw
3
Rozdzielczość
50 Mpx
Otwieranie
ƒ/ 2.0
Zoom optyczny
2.5x
Czujnik
Samsung S5KJN5
Typ
ISOCELL
Rozmiar czujnika
1/2.76"
Rozmiar piksela
0.64 µm
Pixel Binning
1-4 (2x2)
Flash Dual LED
Stabilizacja optyczna Tak
Wideo Slow Motion Tak, 1920 fps
Charakterystyki
  • Śledzenie AF
  • Czujnik migotania
  • Redukcja szumów
  • Upływ czasu
  • Nagrywanie wideo 4K
  • Wideo 8K
  • Zoom cyfrowy
  • Zoom optyczny
  • OIS w obiektywie z zoomem optycznym
  • Potrójna kamera
  • Stabilizator obrazu cyfrowego
  • Optyczna stabilizacja obrazu
  • Ultra stabilne wideo
  • Autofokus
  • Ostrość dotykowa
  • Ciągły autofokus
  • Ręczne ustawianie ostrości
  • Phase detection autofocus (PDAF)
  • Laser autofocus (LAF)
  • Tryb zdjęć seryjnych
  • Geotagowanie
  • Zdjęcia panoramiczne
  • HDR
  • Rozpoznawanie twarzy
  • Ustawienia balansu bieli
  • Ustawienia ISO
  • Kompensacja ekspozycji
  • Tryb sceny
  • Samowyzwalacz
  • Tryb nocny
  • RAW 12 bits
Inne telefony z soczewką ISOCELL HP5Inne telefony z Dual LED

Selfie

Rozdzielczość 32 Mpx
Otwieranie ƒ/ 2.2
Czujnik Omnivision OV32D
Typ CMOS
Rozmiar czujnika 1/3.6"
Rozmiar piksela 0.61 µm
Pixel Binning 1-4 (2x2)
Zobacz więcej szczegółów
Frequency Checker

Kompatybilność sieci

Brak oficjalnych pasm sieciowych
Przejdź do narzędzia

Łączność POCO F9 Pro

Pasma

5G n1 (2100), n2 (1900 PCS), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28b (700), n28a (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n42 (3500), n48 (3500), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500)
4G LTE B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B13 (700), B17 (700), B18 (800), B19 (800), B20 (800), B26 (850), B28b (700), B28a (700), B32 (1500), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500), B42 (TDD 3500), B48 (TDD 3600), B66 (1700/2100)
3G B1 (2100), B2 (1900), B4 (1700/2100 AWS A-F), B5 (850), B6 (800), B8 (900), B19 (800)
2G B2 (1900), B3 (1800), B5 (850), B8 (900)
Brak oficjalnych pasm sieciowych

Karta SIM

TypDual SIM Dual Standby (Nano SIM + Nano SIM / eSIM)

Karty SIM (MiniSIM) można obciąć na MicroSIM, MicroSIM można obciąć na NanoSIM, nawet też można obciąć kartę SIM do NanoSIM (ale tego nie polecamy). Ściągnij Plantilla de Corte SIM i zapomnij o zamawianiu nowej karty SIM u twojego operatora...

Wifi

Standardy 802.11a , 802.11b , 802.11g , 802.11n , 802.11n 5GHz , 802.11ac, WiFi 6 (802.11ax) , WiFi 7 (802.11be)
Inne
  • Dual band
  • Punkt dostępu WI-Fi
  • Wi-Fi Direct
  • Wi-Fi Display
  • Wi-Fi MiMO

Bluetooth

Wersja Bluetooth 6.0 LENiskie zużycie energii
Profil
  • A2DP (Zaawansowana dystrybucja audio)
  • LE (Low Energy)
  • APT-x
  • LDAC
  • SBC
  • AAC
  • Apt-x Adaptive

Surfowanie

Obsługa GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, QZSS, GPS (L1+L5), GLONASS (L1), BeiDou (B1), Galileo (E1+E5a), BeiDou (B2), NavIC System, QZSS (L1 + L5)

USB

Ładowanie Tak
Pamięć masowa Tak
USB On-The-Go Tak
USB Tipo C Tak
USB Host 3.2 Tak

SAR

-- --
Inne
NFC
Tak
Wtyczka dźwiękowa
Nie
Radio FM
Nie
Synchronizacja komputera
Tak
Synchronizacja OTA
Tak
Podczerwień
Tak
Udostępnianie internetu
Tak
DLNA
Tak
VoLTE
Tak
Brak oficjalnych pasm sieciowych
Tak
VoNR
Tak
eSIM
Tak

Bateria POCO F9 Pro

Pamięć wewnętrzna
6330 mAh
Typ Si-Carbon Li-Ion
Szybkie ładowanie Tak , 100.0W
Inne
Extra
  • 50W wireless fast charging 27W wired reverse charging 22.5W wireless reverse charging
Wydajność
AGA
Czas pracy na jednym ładowaniu ~ 68h
Cykl ładowania 1000 cykli
Zobacz kartę europejską

Software POCO F9 Pro

Software

System operacyjny Android 16
HyperOS 3.X (Android 16)
Usługi Google Usługi Google
Aktualizacje
  • System operacyjny: 5 Lata
  • Poprawki zabezpieczeń: 5 Lata
Inne telefony z systemem operacyjnym HyperOS 3.X (Android 16)

Opinie użytkowników o POCO F9 Pro

Ocena użytkowników

Niewystarczająca ilość opinii
2 opinii
  • Ekran8.3
  • Wydajność8.5
  • Aparat8.0
  • Łączność8.5
  • Bateria8.5
Chcesz zostawić swoją opinię?

Potrwa minutę, pomożesz innym ludziom zdecydować.

Ostatnie opinie

  • Auto
    Wspaniały terminal

    Wystarczająca moc do wszystkiego, więcej niż akceptowalna jakość zdjęć, niesamowity dźwięk, doskonały czas pracy baterii około półtora dnia, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Gorąco polecam.

    Najlepsze
    • Bateria
    • Dźwięk
    • Kamera
    • Moc
    Do ulepszenia
    • Cena
    • 9.6
    • Ekran9.5
    • Wydajność10
    • Aparat9.0
    • Łączność10
    • Bateria10
  • Auto
    Podoba mi się za dźwięk i świetny procesor.

    Telefon jest bardzo dobry, bardzo kompaktowy. Dźwięk jest doskonały, a aparaty również są świetne, zarówno w dzień, jak i w nocy. Świetnie sprawdza się w grach, osiągając 185 FPS lub więcej, ale trzeba mieć chłodzenie, bo się nagrzewa, choć nie przesadnie. Największą zaletą baterii i ładowarki jest to, że ładują się do 100% w pół dnia bez użycia.

    • 7
    • Ekran7.0
    • Wydajność7.0
    • Aparat7.0
    • Łączność7.0
    • Bateria7.0
Zobacz wszystkie 2 opinie

Nie gwarantuje się informacji podanej na tej stronie internetowej. Kimovil nie jest odpowiedzialny za niedoskonałości, pominięcia lub jakikolwiek inny istniejacy błąd w opublikowanej informacji. Odrzuca się jakąkolwiek reklamację odnoszącą się do tej informacji. Zabrania się odtwarzania całościowego lub częściowego tej strony, używając jakichkolwiek środków lub formy bez wcześniejszej, pisemnej zgody. Marki handlowe, marki i logotypy fabrykantów urządzeń, software, itd. są własnością każdego z nich.

Zgłoś błąd
Ostatnia aktualizacja
7 października 2026
Stan
  • Pogłoski
  • Przedsprzedaż
  • Nowy
  • Na sprzedaż
Najnowsze zmiany
  • Charakterystyki 5 dni temu
  • Nowa opinia 13 dni temu
  • AnTuTu Miesiąc temu
  • Procesor Miesiąc temu
  • Plusy i minusy Miesiąc temu
  • Na sprzedaż Miesiąc temu
  • Nazwa Miesiąc temu
  • Wersja Miesiąc temu
  • Magazynowanie Miesiąc temu
  • Waga Miesiąc temu
9.7
Ki
Jakość-Cena
  • 9.2 Wzór i Ekran
  • 8.7 Moc i Hardware
  • 8.4 Aparat
  • 8.5 Łączność
  • 7.9 Bateria
Czym jest wskaźnik Ki?
Ki to automatyczny wskaźnik obliczany na podstawie specyfikacji i cen urządzeń, z wykorzystaniem ponad 200 zmiennych, służący do uszeregowania smartfonów, tabletów i innych urządzeń od najlepszego do najgorszego.
W jaki sposób obliczamy Ki?

W tym przypadku na punktację składają się wyniki oceny 5 aspektów ogólnych:

  • Wzornictwa i ekranu
  • Podzespołów i wydajności
  • Kamery
  • Łączności
  • Baterii

Po dokonaniu oceny tych 5 aspektów wprowadzamy zmienną ceny. Jeśli więc dwa urządzenia uzyskają taką sam wynik, decydujący dla wskaźnika Ki będzie stosunek jakości do ceny.

Nawet urządzenie obiektywnie gorsze niż inne może mieć wyższy wskaźnik Ki, jeśli jego cena jest niższa.

Czy wskaźnik Ki się zmienia?

Wskaźnik Ki zmienia się z czasem. W miarę jak na rynek wchodzą nowe urządzenia z lepszymi specyfikacjami, wskaźnik Ki starszych urządzeń obniża się, przy czym zawsze jest kompensowany spadkiem ceny.