Karta techniczna Xiaomi Redmi M100

Opis

Znalezienie najlepszej ceny dla Xiaomi Redmi M100 nie jest łatwym zadaniem. Tutaj dowiesz się gdzie kupić Xiaomi Redmi M100 za najlepszą cenę. Przeszukujemy bez przerwy ceny w ponad 100 sklepach, tak abyś mógł znaleźć zaufany sklep z najlepszą ceną.

Marka

Marka Xiaomi
Top sprzedaż
Telefony zXiaomi

Ceny Xiaomi Redmi M100

Wersje i ceny
Xiaomi Redmi M100 • China · 6GB · 128GB
Xiaomi Redmi M100 • China · 6GB · 256GB
Xiaomi Redmi M100 • China · 8GB · 256GB

Premiera

PremieraSierpień 2026, miesiąc temu

Wygląd i ekran Xiaomi Redmi M100

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
  • Gdzie kupić Xiaomi Redmi M100
  • Najlepsza cena Xiaomi Redmi M100
  • Oferty na Xiaomi Redmi M100

Struktura

Wielkość
78.4 mm•170.1 mm•8.8 mm
Wydrukować Makietę Telefonu
Waga 232 g
Powierzchnia użytkowa 84 %
Materiały Plastik , Szkło
Certyfikaty wytrzymałości (kurz,woda) IP64
Kolory
Czarny
Biały
Zielony

Ekran

Ukośny
6.9"
Typ LCD IPS
Proporcje obrazu 21:9
Rozdzielczość 720 x 1600 px • HD+
Gęstość 254 ppi • Średnia gęstość
Inne
  • Wcięcie w kształcie kropli
  • TÜV Rheinland Flicker-free Certified
  • Częstotliwość odświeżania 120 Hz
  • Reakcja na dotyk 240 Hz
  • Jasność 600 cd/m² (typ)
  • Jasność 450 cd/m² (typ)
  • Jasność 800 cd/m² (typ)
  • 1500:1 współczynnik kontrastu
  • 1200:1 współczynnik kontrastu
  • TÜV Rheinland Eye Comfort Certification
  • DC dimming
  • 70% NTSC
  • Odporny na zarysowania
  • Zakrzywiony szklany ekran 2.5D
  • Corning Gorilla Glass 7i
  • Pojemnościowy
  • Wielodotykowy
  • Bezszkieletowy
Najlepsze telefony komórkowe z dużym ekranemNajlepsze telefony z ekranem IPS

Moc i Hardware Xiaomi Redmi M100

Procesor

Model Qualcomm Snapdragon 4 Gen 5 (SM4850)
CPU 2x2.4 GHz Cortex•A78 +6x 2.0 GHz Cortex•A55
Typ Octa-Core
Nanometr 4 nm
Częstotliwość precesora 2.4 GHz
64 Bits Tak
Inne telefony z procesorem Qualcomm Snapdragon 4 Gen5

Grafika

GPU Qualcomm Adreno 613

RAM

RAM 6 GB
Typ LPDDR4X RAM
Inne telefony z pamięcią RAM 6GB

Antutu

Ocena
630.000 • Antutu v11
Wydajność lepsza niż 76% urządzeń

Pojemność

Pojemność 128 GB
Typ Pamięć UFS 2.2
Można zwiększyć? (SD) Tak , SD w osobnym wejściu
Inne telefony z pojemnością 128GB

Bezpieczeństwo

Odcisk palca Tak, z boku

Czujniki

Odcisk palca Tak
Światła Tak
Przyśpieszeniomierz Tak
Kompas Tak
Ultradźwiękowe zbliżenie Tak
Audio
Audio
  • Mikrofon z redukcją szumów
Inne
LED powiadomień --
System chłodzenia Nie
Przyciski do gier Nie

Aparat Xiaomi Redmi M100

Tylna kamera

Standardowy
1
Rozdzielczość 13 Mpx
Otwieranie ƒ/ 1.8
Czujnik --
Typ ISOCELL
Rozmiar piksela --
Flash LED
Stabilizacja optyczna Nie
Wideo Slow Motion Tak, 120 fps
Charakterystyki
  • Zoom cyfrowy
  • Stabilizator obrazu cyfrowego
  • Autofokus
  • Ostrość dotykowa
  • Geotagowanie
  • HDR
  • Rozpoznawanie twarzy
  • Ustawienia balansu bieli
  • Ustawienia ISO
  • Kompensacja ekspozycji
  • Tryb sceny
  • Samowyzwalacz
Inne telefony z soczewką Inne telefony z LED

Selfie

Rozdzielczość 5 Mpx
Otwieranie ƒ/ 2.0
Czujnik --
Typ CMOS
Rozmiar piksela --
Zobacz więcej szczegółów
Frequency Checker

Kompatybilność sieci

Przejdź do narzędzia

Łączność Xiaomi Redmi M100

Pasma

5G n1 (2100), n2 (1900 PCS), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28b (700), n28a (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (1700), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500)
4G LTE B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B12 (700), B13 (700), B17 (700), B18 (800), B19 (800), B20 (800), B26 (850), B28b (700), B28a (700), B32 (1500), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500), B42 (TDD 3500), B48 (TDD 3600), B66 (1700/2100), B71 (600)
3G B1 (2100), B5 (850), B8 (900)
2G B2 (1900), B3 (1800), B5 (850), B8 (900)

Karta SIM

TypDual SIM Dual Standby (Nano SIM + Nano SIM)

Karty SIM (MiniSIM) można obciąć na MicroSIM, MicroSIM można obciąć na NanoSIM, nawet też można obciąć kartę SIM do NanoSIM (ale tego nie polecamy). Ściągnij Plantilla de Corte SIM i zapomnij o zamawianiu nowej karty SIM u twojego operatora...

Wifi

Standardy 802.11a , 802.11b , 802.11g , 802.11n , 802.11n 5GHz , 802.11ac
Inne
  • Punkt dostępu WI-Fi
  • Wi-Fi Direct
  • Wi-Fi Display

Bluetooth

Wersja Bluetooth 5.1 LENiskie zużycie energii
Profil
  • A2DP (Zaawansowana dystrybucja audio)
  • EDR (Enhanced Data Rate)
  • HID (Human Interface Profile)
  • LE (Low Energy)
  • LDAC
  • SBC
  • AAC

Surfowanie

Obsługa GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

USB

Ładowanie Tak
Pamięć masowa Tak
USB Tipo C Tak
USB Host 2.0 Tak

SAR

Pomiar Europejski 0.987 W/Kg w głowie, 0.902 W/Kg w ciele

Unia Europejska ustanawia limit 2 W/Kg w 10 gramach tkanki.

Co to jest SAR z Xiaomi Redmi M100?
Inne
NFC
Tak
Wtyczka dźwiękowa
Tak
Radio FM
Tak
Synchronizacja komputera
Tak
Synchronizacja OTA
Tak
Podczerwień
Tak
Udostępnianie internetu
Tak
VoLTE
Tak

Bateria Xiaomi Redmi M100

Pamięć wewnętrzna
7900 mAh
Typ Si-Carbon Li-Ion
Szybkie ładowanie Tak , 45.0W
Inne
  • Niewymienna

Software Xiaomi Redmi M100

Software

System operacyjny Android 16
HyperOS 3.X (Android 16)
Usługi Google Usługi Google
Inne telefony z systemem operacyjnym HyperOS 3.X (Android 16)

Opinie użytkowników o Xiaomi Redmi M100

Ocena użytkowników

Niewystarczająca ilość opinii
Nie ma opini
    Chcesz zostawić swoją opinię?

    Potrwa minutę, pomożesz innym ludziom zdecydować.

    Porównaj

    Dodać do porównania

    Nie gwarantuje się informacji podanej na tej stronie internetowej. Kimovil nie jest odpowiedzialny za niedoskonałości, pominięcia lub jakikolwiek inny istniejacy błąd w opublikowanej informacji. Odrzuca się jakąkolwiek reklamację odnoszącą się do tej informacji. Zabrania się odtwarzania całościowego lub częściowego tej strony, używając jakichkolwiek środków lub formy bez wcześniejszej, pisemnej zgody. Marki handlowe, marki i logotypy fabrykantów urządzeń, software, itd. są własnością każdego z nich.

    Zgłoś błąd
    Ostatnia aktualizacja
    2 września 2026
    Stan
    • Pogłoski
    • Przedsprzedaż
    • Nowy
    • Na sprzedaż
    Najnowsze zmiany
    • Charakterystyki Miesiąc temu
    • Zdjęcia, Zdjęcia Miesiąc temu
    • Wersja Miesiąc temu
    • Nazwa, RAM Miesiąc temu
    • Magazynowanie Miesiąc temu
    • Rynek Miesiąc temu
    • Powierzchnia użytkowa Miesiąc temu
    • Anchura Szerokość, Wysokość, Grubość, Waga, Gęstość, Aparat, Aparat Selfie, Bluetooth, Pojemność (mAh), Szybkie ładowanie, Procesor, Model soczewki, Rodzaj czujnika, Skład baterii Miesiąc temu
    • Nazwa Miesiąc temu
    ?
    Ki
    Jakość-Cena
    Nie cena,
    nie Ki
    • 6.5 Wzór i Ekran
    • 6.6 Moc i Hardware
    • 5.3 Aparat
    • 7.9 Łączność
    • 8.5 Bateria
    Czym jest wskaźnik Ki?
    Ki to automatyczny wskaźnik obliczany na podstawie specyfikacji i cen urządzeń, z wykorzystaniem ponad 200 zmiennych, służący do uszeregowania smartfonów, tabletów i innych urządzeń od najlepszego do najgorszego.
    W jaki sposób obliczamy Ki?

    W tym przypadku na punktację składają się wyniki oceny 5 aspektów ogólnych:

    • Wzornictwa i ekranu
    • Podzespołów i wydajności
    • Kamery
    • Łączności
    • Baterii

    Po dokonaniu oceny tych 5 aspektów wprowadzamy zmienną ceny. Jeśli więc dwa urządzenia uzyskają taką sam wynik, decydujący dla wskaźnika Ki będzie stosunek jakości do ceny.

    Nawet urządzenie obiektywnie gorsze niż inne może mieć wyższy wskaźnik Ki, jeśli jego cena jest niższa.

    Czy wskaźnik Ki się zmienia?

    Wskaźnik Ki zmienia się z czasem. W miarę jak na rynek wchodzą nowe urządzenia z lepszymi specyfikacjami, wskaźnik Ki starszych urządzeń obniża się, przy czym zawsze jest kompensowany spadkiem ceny.